היי, כאן עמית בכשי  👋

יזם, עורך תוכן באנגלית ומתרגם, מומחה לשיווק וגיוס בלינקדאין. עוזר לאנשים לאפיין את המותג האישי שלהם ולכתוב את עצמם בצורה מדויקת משנת 2016. בשנים האחרונות, עסקתי בגיוס ומיקור מועמדים, חיזקתי צוותי פיתוח ו- Customer-facing בטאלנטים איכותיים, ועבדתי בצמידות למנכ״לים ומנהלי/ות HR בחברות הייטק וסטארטאפים. בנוסף, אני גם מתרגם מוכר ע״י אגודת המתרגמים הישראלית (ITA). 

תחומי התרגום, כתיבה ועריכה קרובים מאוד לליבי, אך שום דבר לא מחליף את האהבה שלי לעזור לאנשים. את עמית תרגומים הקמתי כדי לעזור לכל אחד ואחת, מג׳וניור ועד בכיר להגיע למשרה הבאה שלהם באמצעות קורות חיים באנגלית או בעברית, ופרופיל לינקדאין מנצחים. 

אני מעניק ללקוחותיי שירות של חמישה כוכבים. משתדל תמיד לסייע גם מעבר – כי זה פשוט הכיף שלי :)

עד כה אני והצוות צברנו מאות לקוחות מרוצים שהיינו להם כתובת ישירה ומדויקת להשגת מטרות הקריירה שלהם.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐

אני רוצה קורות חיים באנגלית ופרופיל לינקדאין מנצח >>

אם נחתתם כאן 🛬 סימן שהחלטתם לעלות שלב

בין אם אתם סטודנטים, עובדים ותיקים, מנהלים בכירים, VP או C-Level

מתוך תעשיית ההייטק, או מחוצה לה ושואפים להכנס,

בין אם אתם מהנדסים, מתכנתים, רואי חשבון, עורכי דין, אנליסטים, מנהלי חשבונות, מנהלי שירות לקוחות או הצלחת לקוח, מנהלי פרויקטים, מנהלי מוצר, משאבי אנוש, יזמים בתחומים שונים, אנשי מכירות, שיווק או פיתוח עסקי... 

קורות חיים באנגלית ופרופיל לינקדאין הם דרישה בסיסית כדי להציג את עצמכם לעולם העסקי הגדול, או בכלל כדי להתחיל את תהליך חיפוש העבודה בתעשיות גלובאליות כמו הייטק.

אם אתם מחפשים קורות החיים באנגלית מקצועית שיעזרו לכם לפתוח דלתות, הגעתם למקום הנכון.

תרגום קורות חיים לאנגלית הוא תחום יחודי בתוך נישת התרגום הכוללת, אשר דורש מחקר לצד ידע עשיר והבנה מעמיקה של דרישות התעשיה.

אם אתם מעוניינים לקבל קורות חיים מנצחים, שמשלבים בתוכם הרבה יותר מתרגום רגיל, מותאמים לטרנדים האחרונים בתעשיה, אנחנו כאן כדי לעזור.

תשאירו לנו ליצור עבורכם מוצר מנצח, עם אוריינטציה ישירה לתפקידי R&D ו-Customer facing בהייטק, וניסיון רב בעבודה עם מגייסים ואנשי HR בשוק הישראלי,

בשילוב של יכולות תרגום ועריכת תוכן באנגלית, בסטנדרט של חברות פורצ׳ן 1000 🇺🇸 ותעשיית ההייטק המקומית כאחד 👩‍💻🧑‍💻
אודותינו imageאודותינו image