תרגום וכתיבת קורות חיים, אנגלית ועברית

תרגום וכתיבת קורות חיים, אנגלית ועברית

אנו מציעים שירותי תרגום וכתיבת קורות חיים מקצועיים באנגלית ובעברית. חשוב לציין שאנחנו לא רק מתרגמים, שכן תרגום לבדו פשוט אינו מספיק. נבנה עבורכם מסמך מהוקצע ומרשים באנגלית או בעברית, הקולע לדרישות השוק המקומי, תעשיית ההייטק ושווקים אחרים בינלאומיים. במסמך שנכתוב עבורכם ינתן דגש למילות מפתח, מונחים וכישורים שרלוונטיים למשרות שמעניינות אתכם. חושבים שתרגום זה לא בדיוק מה שאתם צריכים, או שהייתם רוצים שנכתוב לכם משהו מאפס? אין שום בעיה, אנחנו מציעים גם כתיבה מקצועית של קורות חיים.

אופטימיזציית פרופיל לינקדאין מלאה

אופטימיזציית פרופיל לינקדאין מלאה

פרופיל הלינקדאין הוא חלון הראווה שלכם בחיפוש עבודה בהייטק ותעשיות גלובליות נוספות. נכתוב עבורכם תוכן מקצועי לפרופיל ומותאם אישית, ונבנה לכם פרופיל מקצועי וממותג שיציג אתכם ואת הכשרון שלכם נכון. בפרופיל ישולב קופירייטינג מקצועי ואטרקטיבי, שיתבסס על תוכן קורות החיים שלכם. לכל זה אנחנו מוסיפים גם פסקת About מרשימה שנכתוב עבורכם ו- Headline שמדגיש את המותג האישי, לצד העבר התעסוקתי. הפרופיל יקבל טאץ׳ עיצובי ומרענן שימשוך מגייסים.ות לפנות אליכם.

ייעוץ למיתוג ומיצוב אישי ותעסוקתי

ייעוץ למיתוג ומיצוב אישי ותעסוקתי

גם אם חיפשתם עד עכשיו ולא הגעתם לתוצאות שרציתם, דעו שחיפוש העבודה תמיד יכול להתחיל מחדש! תאמו איתנו עוד היום שיחה מקצועית לסקירה משותפת של ההיסטוריה התעסוקתית שלכם כדי להבין לעומק איזה משרות הכי מתאימות לכם. בשיחה נבין מה כדאי להבליט בקורות החיים שלכם, ואיך כדאי ״למכור״ הכישורים שלכם בצורה האפקטיבית ביותר. נסקור יחד משרות זמינות בשוק ההייטק, ונדבר על אסטרטגיית הכניסה שלכם אליהן.